Коментар А.Пєтухова для «Суспільне Рівне»

Коментар Андрія Пєтухова

Операційний директор AmberTrade (ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло») Андрій Пєтухов дав коментар телеканалу «Суспільне Рівне» відносно принципів роботи нашої компанії та розповів про процес рекультивації земель.

За його словами, рекультивація територій є важливим та, фактично, фінальним етапом видобутку бурштину, метою якого є відновлення природного ландшафту та екосистем.

«Відновлення земель – це не лише обов’язок бізнесу з точки зору законодавства, а й питання нашої соціальної відповідальності перед громадою та самими собою», – зауважує Андрій Пєтухов.

За його словами, кожна компанія, перед отриманням земельної ділянки, має розробити проєкт землевідведення і, в тому числі, рекультивації ділянки.

Відповідно до проєкту, після завершення видобутку бурштину проводиться рекультивація. У випадку AmberTrade передбачено, що в межах відновлення територій на 1 гектар відпрацьованих земель мають бути висаджені 10 тисяч саджанців сосни та берези.

«В 2021 році була ділянка у 18 гектарів, де посадили 180 тисяч сіянців. Як ми бачимо зараз – прижилися близько 98% сіянців на нашій території», – розповідає операційний директор.

Крім того, Андрій Пєтухов розповів про особливості роботи компанії під час дії воєнного стану.

«Раніше ми відправляли свою продукцію до аеропорту «Бориспіль», а зараз логістика побудована таким чином, що ми все веземо автотранспортом до Польщі, а вже з Польщі відправляються авіарейси до Китаю», – розповідає він.

Наразі в AmberTrade працюють близько 50 людей, і переважна більшість з них – жителі Володимирецької громади, на території якої компанія здійснює видобуток бурштину кар’єрним методом.

Компанія працює повністю законно та сплачує всі податки, а головним принципом в роботі AmberTrade є соціальна відповідальність. Турбота про свою громаду та країну робить їх кращими та допомагає створити більш комфортні умови для життя та роботи.

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.