Проведено рекультивацію 17 гектарів земель

ambertrade

Команда ТМ AmberTrade (товарний знак компанії ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло») разом з головою Рівненської ОВА Віталієм Ковалем та представниками місцевих адміністрацій провела заліснення земель сосною та березою.

Заліснення є фінальним етапом рекультивації територій, де проводився видобуток бурштину.

На ділянці у 17 га, яку наша компанія відновлює після завершення розробки та видобутку «сонячного каміння», були висаджені 180 тисяч саджанців сосни та берези – відповідні рекомендації в проєкті відновлення земель офіційно надав Рівненський інститут землеустрою.

Це вже не перша рекультивація, яку проводила наша компанія після завершення робіт – 2021 році була опрацьована та повернена Володимирецькій громаді ділянка площею 18 гектарів.

За словами голови Рівненської ОВА Віталія Коваля, за підсумками 2 років після заліснення тієї ділянки було підраховано, що прижилися 98% саджанців. Тобто на території, де раніше видобувався бурштин, нині росте молодий ліс.

«Це гарний приклад, коли бізнес, який має всі дозволи та документи, платить податки і створює нові робочі місця, ще й піклується про екологію разом із небайдужими людьми. Для нас важливе не лише створення прозорого ринку праці, легалізації, реалізації та переробки бурштину. А й відродження екосистеми, аби замість “місячної поверхні” на таких ділянках знову росли дерева», – так охарактеризував нашу роботу Голова ОВА.

Вдячні Віталію Ковалю та в цілому представникам місцевих адміністрацій, які працюють заради того, щоб на Рівненщині розвивався бізнес, з’являлися нові робочі місця, і щоб при цьому не страждала природа.

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.