Компанія долучилась до підтримки Вараського ОТЦК

Ambertrade

ТОВ «Центр «Сонячне реместо» активно долучається до важливих соціальних проектів, і однією з недавніх ініціатив стало співробітництво з благодійною ініціативою на підтримку Вараського ОТЦК. 

Наша компанія завжди прагне долучатися до суспільних ініціатив, тому ми вирішили внести свій вклад у збір коштів для покупки транспортних засобів для наших військових.

Розуміючи велике навантаження та відповідальність, яка покладена на наших захисників, ми впевнені, що вони потребують найкращого обладнання для того, щоб виконувати свої обов’язки належним чином. Покращення їх мобільності та здатності ефективно  пересуватися, щоб протистояти ворогу, є нашим спільним завданням.

Завдяки таким проектам хочемо підкреслити, що підтримка та партнерство важливі не тільки для нас, як для підприємства, але й для всього українського суспільства. Спільними зусиллями ми можемо досягти більше, особливо коли йдеться про безпеку та Перемогу України!

 

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.