ТОВ «Сонячне ремесло» – зразок легального видобутку бурштину в Україні

В умовах, коли український ринок бурштину все ще стикається з проблемою нелегального видобутку, ТОВ «Сонячне ремесло» (ТМ AmberTrade) виступає як приклад дотримання законодавства і відповідального підходу.

За словами Ігоря Мазепи, акціонера компанії та відомого інвестбанкіра, лише приблизно 40-50% від 100-120 тонн бурштину, які щорічно експортуються з України, добуваються легальним шляхом.

«Точної цифри не знає ніхто, але більш-менш десь так і є,» – зазначив він, підкреслюючи серйозність ситуації з нелегальним видобутком.

Ця статистика підкреслює важливість суворого дотримання законних рамок у цій сфері.

ТОВ «Сонячне ремесло» не тільки дотримується встановлених норм, але й активно працює над розширенням виробничих потужностей, відкриваючи нові кар’єри та плануючи майбутнє зростання, особливо на міжнародних ринках як у Китаї. Все це спрямовано на підтримку високих стандартів виробництва та екологічної безпеки.

Успіх «Сонячного ремесла» полягає не тільки в комерційному прибутку і сплаті податків в бюджети всіх рівнів, але й у стабілізації ринку, що дозволяє компанії пишатися своєю роллю як відповідального учасника господарської діяльності в Україні.

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.