«Сонячне ремесло» починає роботу на Томашгородському родовищі

ТОВ «Сонячне ремесло» (ТМ AmberTrade) розпочинає новий амбітний проєкт з видобутку бурштину у Рівненській області.

«Цього року ми розпочинаємо новий етап у нашому розвитку, відкриваючи Томашгородське родовище у Рокитнівській громаді. Цей проєкт створить близько 100 нових робочих місць та сприятиме впровадженню передових технологій та обладнання. Ми плануємо досягти обсягів видобутку у 10-15 тонн бурштину на рік, що ще більше зміцнить наші позиції на українському та світовому ринках», – зазначив операційний директор компанії Андрій Пєтухов.

Особливу увагу у своїй роботі компанія приділить питанням збереження довкілля. Так, ініціатива щодо рекультивації земель та висаджуванні сіянців є для ТОВ «Сонячне ремесло» обов’язковим чинником роботи.

«Наша мета – стати лідером у сфері екологічної відповідальності та соціального внеску, активно підтримуючи місцеві громади. Принагідно висловлюємо глибоку подяку за невтомну співпрацю та підтримку від місцевих органів самоврядування. Ми віримо, що наш спільний внесок у соціальний та економічний розвиток України буде лише зростати, об’єднуючи зусилля та інновації на шляху до Перемоги» – констатував Андрій Пєтухов.

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.