ТОВ «Сонячне ремесло» залучило іноземного інвестора до проєкту

ТОВ "Сонячне ремесло" (ТМ AmberTrade)

ТОВ «Сонячне ремесло» (ТМ AmberTrade) залучило до розробки Томашгородського родовища у Рівненській області іноземного інвестора – китайського підприємця. Він став одним з небагатьох прямих іноземних інвесторів в Україну під час війни.

«Я особисто вважаю справжньою перемогою те, що підприємець з іншого кінця світу довірився нам та готовий розділити з нами усі виклики та ризики цього непростого періоду» – зазначив один з акціонерів ТОВ «Сонячне ремесло», інвестбанкір Ігор Мазепа.

Український бізнесмен також акцентував увагу на відповідальності підприємства перед місцевими громадами.

«Наш попередній досвід виробництва передбачає відповідальність перед місцевими громадами, а отже не лише видобуток, а й рекультивацію відпрацьованих ділянок землі. Замість апокаліптичних марсіанських пейзажів, після видобутку компанія залишає новий живий ліс» – підкреслив Мазепа.

Акціонер ТОВ «Сонячне ремесло» констатував, що залучення іноземних інвесторів та відповідальне ставлення до переробки ламає звичку бізнес-модель для чорних копачів. Однак, наразі всі учасники ринку зацікавлені в максимальній легалізації галузі, зокрема з метою протистояння основним конкурентам – рф (їхня доля на світовому ринку складає 80-90% об’ємів постачання).

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.