Компанія долучилась до проєкту «Острозької академії»

Цього жовтня Національний університет «Острозька академія», що на Рівненщині, відзначив черговий День народження – 447 років із моменту заснування та 29-річчя з моменту відродження.

До Дня університету в академії відбувся благодійний захід, метою якого була допомога дітям селища Старий Салтів на Харківщині, котре певний час перебувало в російській окупації.

Серед іншого, відбувся ярмарок «Засвіти серця дітям!», на якому студенти представляли свої художні доробки, продавали смаколики, сувеніри із символікою університету, демонстрували власні таланти. Також пройшла низка благодійних аукціонів.

«Ми усвідомлюємо, що це свято сьогодні могло бути більш динамічним, веселим і щасливим, проте ми розуміємо, що зараз наші воїни захищають нас із вами в цій страшній кровопролитній війні й віддають найдорожче, що в них є – своє життя. Ті, що живуть – мають жити й багато працювати для того, аби створювати матеріальну й моральну підтримку для наших захисників, а Острозька академія достойно це робить», – зазначив ректор університету Ігор Пасічник.

Слід відзначити, що серед благодійників, які долучилися до ініціативи, була компанія ТОВ “Сонячне ремесло” (ТМ AmberTrade), котра виділила кошти на допомогу дітям.

Одним із ініціаторів проекту «Разом» з допомоги дітям виступив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Ще рік тому він розповів, що в області обрали два міста – Рівне та Острог, які підтримуватимуть гуманітарною допомогою жителів деокупованих територій Харківщини. Зокрема, Рівне опікатиметься Вовчанськом, а Острог – Старим Салтовом.

«Спільнотність університету має важливе завдання у сприянні добрим справам і підтримці тих, кому це потрібно… Дякуємо усім, хто долучився і зробив цей день особливим. Бажаємо вам безмежної віри у свої сили, невичерпного натхнення та яскравих досягнень на вашому шляху», – зазначили в університеті «Острозька академія».

Ask a Question

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами. Ми прагнемо відповідати на всі запити протягом 24 годин у робочі дні.